• fotoss2slider.jpg
  • fotoss5slider.jpg
  • fotoss1slider.jpg
  • fotoss7slider.jpg
  • fotoss3slider.jpg
  • fotoss4slider.jpg

Programa 2017

Mércores 4 outubro

 A Coruña

  • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)
    • Lugar: Sporting club- Casino de La Coruña.
    • Hora: 20:00.
  • Dúo dos Púas  de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)
    • Lugar: Biblioteca Pública da Coruña Miguel González Garcés.
    • Hora: 20:30.
    • *Concerto apoiado pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria, a través da Secretaría Xeral de Cultura.
  • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
    • Lugar: Club do Mar de San Amaro.
    • Hora: 20:30.

 

Actividad didáctico Musical (A Coruña).

*Concertos apoiados pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria, a través da Secretaría Xeral de Cultura e  Secretaría Xeral de Educación.

  • Colexio Salesiano San Juan Bosco de A Coruña.
    • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia).
  • CEIP Concepción Arenal A Coruña.
    • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
  • Colexio Fogar Santa Margarida A Coruña.
    • Dúo dos Púas  de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)
  •  Salón de actos do Edificio de Servizos Múltiples do Burgo - Culleredo
    • Mandolin Quartet Seasons de Sofía (Bulgaria)
  • Conservatorio Profesional de Música A Coruña
    • Mandolin Quartet Seasons de Sofía (Bulgaria)

 

 Xoves 5 outubro

A Coruña

  • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)
    • Lugar: Pazo da Capitanía.
    • Hora: 19:00.
    • *Concerto apoiado pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria, a través da Secretaría Xeral de Cultura.

Oleiros

  • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
    • Lugar: Auditorio C. C. A Fábrica en Perillo.
    • Hora: 20:30.

 Mugardos

  • Mandolin Quartet Seasons de Sofia (Bulgaria)
    • Lugar: Centro de Maiores na rúa Castelao.
    • Hora: 20:30.

 

Actividad didáctico Musical (A Coruña).

*Concertos apoiados pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria, a través da Secretaría Xeral de Cultura e  Secretaría Xeral de Educación.

  • CEIP Montel Touzet
    • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
  • CEIP La Baca
    • Dúo dos Púas de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)
  • Colegio Royal School
    • Dúo dos Púas de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)

Actividad didáctico Musical (Carral).

  • Edificio Social Toñito Espiñeira
    • Mandolin Quartet Seasons de Sofía (Bulgaria)

Actividad didáctico Musical (Negreira).

  • Casa da Cultura
    • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)

 

Venres 6 outubro

A Coruña

  • Dúo dos Púas de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España).
    • Lugar: Igrexa Conventual PP. Dominicos
    • Hora: 20:45.

Cambre

  •  Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
    • Lugar: Casa da Cultura Vila Concepción.
    • Hora: 21:00.

Oleiros

  •  Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)
    • Lugar: Auditorio C.C. A Fábrica en Perillo.
    • Hora: 20:00. 

Betanzos

  • Mandolin Quartet Seasons de Sofia (Bulgaria)
    • Lugar: Aula Municipal de Cultura.
    • Hora: 20:30.

 

Actividad didáctico Musical (A Coruña).

*Concertos apoiados pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria, a través da Secretaría Xeral de Cultura e  Secretaría Xeral de Educación.

  • Colexio educación especial.
    • Dúo dos Púas  de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)
  • IES Agra do Orzán.
    • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)

Actividad didáctico Musical (Culleredo).

  • Salón de actos do Edificio de Servizos Múltiples do Burgo.
    • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)

 

Sábado 7 outubro

Punto encontro

  • Jam session night – trae teu instrumento.
    • Todos os grupos do Festival.
    • Lugar: Sporting Club - Casino de La Coruña.
    • Hora: 23:30.

Bergondo

  • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
    • Lugar: Mosteiro de Bergondo.
    • Hora: 19:00.

Arzúa

  • Dúo dos Púas  de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España)
    • Lugar: Capela da Madalena.
    • Hora: 20:00.

Noia

  • Mandolin Quartet Seasons de Sofia (Bulgaria)
    • Lugar: Igrexa Sta. María A Nova.
    • Hora: 19:00.

Padrón

  • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia)
    • Lugar: Igrexa de Santiago.
    • Hora: 20:45.

 

Domingo 8 outubro (gala DE CLAUSURA).

A Coruña

  • Dúo dos Puas   de Ekaterimburgo (Rusia) - La Rioja (España).
  • Dúo Nuestra Herencia & Jesús Alejandro Sánchez (Colombia)
  • Il Quartteto Improvviso de Savona (Italia).
  • Mandolin Quartet Seasons de Sofia (Bulgaria).
  • Pablo Rodriguez Iglesias A Coruña - Galicia (España).

Lugar: Teatro Rosalía Castro da Coruña.

Hora:19,00.

Concerto co apoio do Concello A Coruña, a través da Concelleria de Culturas, Deporte e Coñecemento.